У Франківську стартує серія благодійних концертів "На шапку"


Сьогодні у Франківську відбулась пресконференція організаторів проєкту "На шапку".

Це серія благодійних концертів на підтримку онкохворих дітей Івано-Франківська та Онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні.

Як розповіли організатори, цього року до проєкту залучили не лише музичну, але й танцювальну програму. До того ж, цьогорічні заходи відбуватимуться на території Палацу Потоцьких.

Це вже другий сезон проєкту у Франківську. В Україні “На шапку” проводять всьоме. Минулого року ми пізно розпочали і провели небагато концертів через несприятливу погоду. Цьогоріч вирішили стартувати 20 червня, орієнтовно до 19 вересня. Якщо погода буде хорошою - продовжимо заходи”, - розповідає співорганізаторка Леся Качурова.

Наразі проєкт налічує 8 концертів. На відкритті, що відбудеться 20 червня о 18:30, виступлять струнний ансамбль “Quattro Corde”, танцювальний ансамбль “Dream dance” та гурт “IZI BAND”. Також організатори обіцяють залучити майстринь з рукоділля, які проводитимуть майстер-класи для дітей.

Усі виконавці виступатимуть безкоштовно. Вхід на концерти - вільний. Час від часу співорганізатори будуть ходити з капелюхом і бажаючі зможуть вкинути у нього гроші. На зібрану суму ми закупимо необхідні препарати для лікування онкохворих дітей та передамо їх в онкологічне відділення обласної дитячої лікарні”, - зазначив співорганізатор Андрій Савка.

Усіх небайдужих просять долучатися до проєкту. Організатори наголошують, що є ще багато вільних дат, коли можна провести концерти чи інші цікаві заходи.

Ми відкриті до всього і до всіх. Якщо є ідеї - вислухаємо та підтримаємо. “На шапку” - це не тільки благодійний проєкт, але і простір для людей, які хочуть творити добро, але не знають з чого почати, не мають місця для реалізації”, - додають організатори.

 

 

 

 

 14 Червня 2019 p.
©http://briz.if.ua/