Море чи гори: що обирають франківці влітку


Літо - це час відпочинку, спекотних вікендів та прохолодних напоїв. Цієї пори завжди хочеться вирватись із робочих буднів та чкурнути на кілька днів туди, де море, сонце, пляж.

Та чи всі франківці обирають такий відпочинок, дізнавалася журналістка “БРІЗ”.

Ольга зі своєю сім’єю вже взяли за традицію кожного літа на кілька днів перебиратись у гори.

“Море - це звісно класно, але Карпати - ось до чого лежить наша душа. Щороку беремо намети і вирушаємо в гості до природи. Там і повітря чисте, і позасмагати можна, і в річці поплавати - “олінклюзів”. Діти обожнюють вечори коло вогню та прогулянки лісом. Це розслабляє та відволікає від усіх проблем. Де ми тільки не були: Манявський скит, Скелі Довбуша, Говерла тощо... Цього літа плануємо з'їздити на водоспад Шипіт”, - розповіла жінка.

А от Марта, навпаки, не уявляє себе без цивілізації. Дівчина не може пробути на дикій природі більше доби.

Так, це прикольно - посидіти біля вогнища, поспівати пісень… але ж спати на землі, вмиватись у ріці… а про комарів я взагалі мовчу, - пояснює франківка. - Я люблю поніжитись на сонечку, коли поряд пахне море і чути чайок. Коли була дитиною, разом з батьками часто їздили в Одесу. Того року вже з друзями була у Туреччині. Цьогоріч купила путівку в Єгипет”.

Серед франківців трапляються й такі, яким відпустка не світить. Людмила через насичений графік роботи востаннє була на довготривалому відпочинку ще три роки тому.

Тоді літали з чоловіком в Італію, - пригадує жінка. - Тепер ні на що не вистачає часу. Найкращий відпочинок - це вихідні на дачі. Збираємось то сім’єю, то рідня уся приїде, або друзів закличимо. Чим не релакс після важких буднів”.

Чимало франківців люблять активний відпочинок, тому обирають різноманітні тури, як наприклад, Влад та Юля.

“Ми ніколи не сидимо на місці. У нас рухлива робота і відпочинок теж активний. Минулі роки ми їздили у тури Європою. Цього літа хочемо роздивитись Україну. У планах відвідати міста, де збереглись старовинні фортеці та замки. Розпочати хочемо з Кам'янця-Подільського”, - поділилась планами пара.

Як висновок, літо й справді пора, коли не хочеться сидіти на місці. От тільки відпочинок у кожного свій: починаючи від закордонних путівок, закінчуючи засмаганням у садку.

 14 Червня 2019 p.
©http://briz.if.ua/