TEDxIvanoFrankivsk назвав імена спікерів цьогорічної конференції


Сьогодні, 10 червня, організатори TEDxIvanoFrankivsk відкрили імена усіх спікерів конференції. Також вони розповіли про що йтиметься на виступах та які ідеї будуть поширювати.

Учасники конференції зможуть почути 12 натхненних виступів від 13 спікерів з різних сфер.

До прикладу, доброволець Корпусу Миру США в Україні Ерік Файн ділитиметься своїм баченням економічного розвитку України і чому важливо робити інвестиції. Отар Довженко і Людмила Смоляр, співредактори онлайнвидання “MediaLab”, відповідатимуть у виступі на питання, що медіа можуть дати людям, крім контенту. Письменниця Катерина Бабкіна розповідатиме про те, звідки береться натхнення, з чого воно складається і що можна зробити, коли його немає”,- поділилася ліцензіатка Христина Вінтонів.

Цього року організатори оголошували конкурс на спікера - всі охочі могли подати свою кандидатуру. З-поміж кількох десятків заявок обрали Христину Сирову-Ковалишин.

Я дивилась TEDx роками, надихалась і захоплювалась спікерами. Навіть уявити не могла, що мені пощастить виступати на цій платформі також. Я готую сильний мотиваційний спіч. Є купа речей, чим я не була готова ділитись з усіма. Та тепер час настав… Щиро хочу поділитись, як рухатись до успіху, незважаючи на перешкоди”, - розповіла спікерка.

Окремим сюрпризом для слухачів стане ведучий. Його ім’я організатори не називатимуть до події.

Перед глядачами виступатимуть:

 

Нагадаємо, що конференція “TEDxIvanoFrankivsk” відбудеться 15 червня в Університеті Короля Данила. Квитки на конференцію можна придбати за посиланням. Детальніша інформація на сайті.10 Червня 2019 p.
©http://briz.if.ua/