У Космацькій ОТГ відкрили оновлений Будинок культури


Днями у Космацькій ОТГ, після тривалого ремонту, відкрили оновлений Будинок культури.

Будівля була зведена ще у середині минулого століття. За словами мешканців, відремонтувати клуб було вкрай необхідно, оскільки з часу його існування ніхто цим не займався. Капітальний ремонт тривав три роки. 

«Ми відремонтували усе. Зробили стіни, підлогу, обладнали сцену, поставили вікна, двері та більше трьох сотень нових крісел .Також повністю оновили всі кабінети, коридор, балкон і шахово-шашковий клуб», - розповідає голова Космацької ОТГ Дмитро Бербеничук.

Депутат обласної ради Дмитро Сіреджук зазначив, що для нього це особливе свято, бо будівлю починали зводити ще під керівництвом його дідуся – Миколи Кривульчака, тодішнього сільського голови:

«Для мене це велика честь і гордість – продовжувати добрі справи. Переконаний, розвиток культури – це розвиток громади. Коли люди збагачуються духовно, роблять спільні проекти, спілкуються, коли діти мають де показати свої таланти, тоді село живе. А розвиток села – це розвиток країни».

Оновлений Будинок культури освятили представники духовенства. З нагоди відкриття, на сцені виступили місцеві таланти: музиканти, співаки, танцюристи та ансамблі.

«Я люблю танцювати і співати, люблю свою Гуцульщину. А ще мені подобається наш клуб. Дуже приємно, що на таке свято можу виступити перед своїми батьками та рідними», - поділилася Ангеліна Людера.

На відкриття зібралося чимало людей. Жителі розповіли, що скучили за такими дійствами і впевнені - відтепер у селі буде багато виступів та прем’єр.10 Червня 2019 p.
©http://briz.if.ua/