У період з 10 по 14 червня автобусний маршрут №55 з 9:30 і до 16:30 год. курсуватиме за схемою "АС-2 - Міське кладовище".
А з 15 по 17 червня автобусні маршрути №41-К та №55 від самого ранку і до 16:30 курсуватимуть за схемами "м-н "Каскад" - Міське кладовище" та "АС-2 - Міське кладовище" відповідно. Про це повідомляють в КП "Електроавтотранс".