Франківців запрошують на "Квадрат Курбаса"


Сьогодні у Франківську відбулася пресконференція з організаторами проєкту "Квадрат Курбаса". На ній франківцям розповіли, чого очікувати від цьогорічного культурно-розважального дійства.

Цього року головним організатором заходу виступає "ГОСТ Бар". Однак, тепер будь-який заклад Франківська може долучитися та стати партнером проєкту, аби створити унікальний мистецький та розважальний простір у серці міста.

У третьому сезоні організатори обіцяють залучити до заходу не тільки артистів, але і спортсменів, спікерів, тренерів та громадські організації. На відкритті франківців дивуватимуть пластичною анімацією, пінною вечіркою, кольоровим шоу, дикими танцями, звуками Ібіци та іншими сюрпризами.

Також, окрема локація для дітей наповниться театральними і художніми майстер-класами.

На свято запросять відомого ведучого і діджея. Їхні імена організатори поки не озвучують - це сюрприз.

"Перший захід відбудеться під символічною назвою "Літо в Квадраті". Наша мета створити відпочинок, ніби на морі, але в межах міста", - розповідає співвласниця "ГОСТ Бару" Анна Гойсан.

Стартуватиме "Квадрат Курбаса" 9 червня та триватиме щонеділі до 23 вересня, за умови сприятливої погоди.

Нагадаємо, вперше «Квадрат Курбаса» відбувся у 2017 році. Це культурне, розважальне, соціальне, мистецьке та гастрономічне дійство, яке відбувається просто неба. Мета проєкту — показати, що Івано-Франківськ — це самобутнє і цікаве місто, яке вміє дивувати креативними подіями.7 Червня 2019 p.
©http://briz.if.ua/