Майбутнєфест. Народжені творити


У Івано-Франківську відбувся профорієнтаційний фестиваль «Майбутнєфест. Народжені творити» на території Університету Короля Данила.

Фестиваль проводився задля того, щоб надихнути підлітків творити щось велике вже в юному віці; нагадати, що майбутнє не обмежується вибором серед 3-4 популярних професій; підказати, як і в чому можна розвиватись, щоб робота відповідала захопленням, а життя приносило задоволення.

Основними локаціями заходу були 2 лекторії – розповіді успішних підлітків з усієї України з найрізноманітніших сфер: блогерів, бізнесменів, громадських діячів, письменників, мандрівників, спортсменів тощо. Окрім цього, функціонували інші локації, зокрема: Алея можливостей, Сушка мрій, фотозона, відпочинкова зона. Наприклад, Алея можливостей стала хорошою нагодою познайомитися з комерційними та некомерційними організаціями ITCLUSTERAcademy, B2U, IT StepAcademy, бізнес-школа Creators, РУНА, Speakup, HelenDoron, Mixstyledancestudio, Дубль N та іншими молодіжними ініціативами.
З одного боку, це профорієнтаційний фестиваль, з другого - це зовсім інший спосіб молодих людей зрозуміти і створити своє майбутнє, почути досвід інших, знайти однодумців, отримати підказку та допомогу. Як-от на сушці мрій, де кожен охочий писав свою мрію і контакти на листку та залишав на сушці або здійснював чиюсь мрію: поділився досвідом, створив спільну команду для проекту, став ментором, другом тощо.
Організаторами «Майбутнєфест. Народжені творити» є молодіжна ініціатива «Дубль N», Університет Короля Данила, бізнес-школа для підлітків Creators.

"Майбутнєфест. Народжені творити - вже вдруге в Івано-Франківську зібрав кращих спікерів та найбільші громадські організації та компанії, щоб знайомити, надихати, мотивувати і давати початок новим ідеям і проектам. Ми хотіли показати на зразку спікерів, що майбутнє творять підлітки : вони можуть все-все: організовувати декількатисячні фестивалі, писати книжки, бути вчителями чи режисерами», - говорить співзасновниця організації, 16-річна Ірина Сеник.

Проект реалізовано за підтримки Грантової програми «UrbanSpace». «Без цієї підтримки навряд чи ми змогли б його реалізувати» - відгук організаторів.

Зірковим гостем «Майбутнєфест:народжені творити» стала Анна Тринчер - суперфіналістка восьмого сезону «Голос країни», акторка серіалу «Школа». Вона розповіла підліткам свою велику історію успіху.
 15 Травня 2019 p.
©http://briz.if.ua/