У Франківську боротимуться з небезпечними написами в мікрорайонах


У середу, 29 травня в залі засідань міської ради відбулась прес-конференція на тему: "Дієві методи запобігання та розповсюдження наркотичних засобів в інтернет мережах та популяризація здорового способу життя серед молоді Івано-Франківська".

 Головна тема пресконференції – вбивча реклама на вулицях міста і в мережі інтернет про розповсюдження наркотичних засобів.

За словами фахівців, підліток, який прочитав електронну адресу на будівлях міста, може легко придбати наркотик. Тому активісти почнуть замальовувати такі оголошення у всіх мікрорайонах Івано-Франківська, закликаючи містян долучитись до даної акції. Розпочати хочуть вже з 1-го червня.

"Це насправді поширена проблема, адже у кожному мікрорайоні міста ми бачили такі оголошення, як на будинках, так і на стінах навчальних закладів. Нічого - будемо боротись, залучати до акції спортсменів та громадські організації міста. Також ми усіма зусиллями намагаємось попередити вживання молоддю шкідливих речовин, закликаючи їх займатись спортом, вести здоровий спосіб життя, проводити предметно-змістовне дозвілля, адже профілактика негативних явищ є надзвичайно важливою", - говорить директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.29 Травня 2019 p.
©http://briz.if.ua/