У Католицькій гімназії відбулось шоу «Танці з учителями-2»


17 травня в Католицькій школі-гімназії святого Василія Великого вже другий рік поспіль проходило танцювальне шоу «Танці з учителями-2». На цю подію всі у школі чекають, мабуть, не менше, ніж свята останнього дзвоника! Адже під час проекту вчителі та учні танцюють разом, поєднуючи це в органічну постановку з довершеним сюжетом.
Цього року участь у «Танцях з учителями-2» взяло 7 пар. Усі вони захоплювали своєю граційністю та майстерністю виконання різноманітних танців: від кантрі та свінгу до танго й контемпорарі. Конкурс складався з двох етапів – підготовлений танець та імпровізація. Саме під час другого етапу і визначилися лідери.

Так, перемогу в танцювальному проекті Католицької школи-гімназії «Танці з учителями-2» цього року здобули вчителька хореографії Христина Басовська та учень 10 класу Семен Ревчук (драйв), ІІ місце посіли вчителька англійської мови Катерина Неспяк та учень 10 класу Арсен Ковальов (танго), ІІІ місце вибороли брат Дмитро Щербатий, який проходив педагогічну практику в школі, та учениця 6-Б класу Божена Лапка (контемпорарі).22 Травня 2019 p.
©http://briz.if.ua/