У Франківську визначили Кращого учня року


Сьогодні, 21 травня, відбулась чергова оперативна нарада у мера.

У ході зустрічі директор Департаменту освіти та науки розповів про завершення навчального року у Франківських школах.
За його словами, цьогоріч 4-й клас закінчують 3016 дітей, 9-й клас – 2345 та 11-й клас – 1090 учнів.

“В принципі, є претенденти на нагородження золотими та срібними медалями. Також відбулася державна підсумкова атестація для учнів 4-х класів з української мови та математики. 9-класники здають українську мову (диктант), математику та предмет на вибір. Щодо 11 класів, то в нас в місті вже розпочалося ЗНО з математики – загалом 1966 учнів”, – повідомив Ігор Максимчук.

Також він додав, що 23 травня відбудеться ЗНО з української мови та літератури, в якому братимуть участь 4698 дітей. Завершиться зовнішнє незалежне оцінювання до 14 червня.

Крім цього, у ході оперативної наради повідомили, що цього року кращим учнем Івано-Франківська визначили ученицю ЗОШ №12 одинадцятикласницю Діану Депутат. Дівчина стала багаторазовою переможницею четвертого етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства, вона отримує стипендію Президента України та здобула номінацію “Молодь Івано-Франківська” у премії “Людина року – 2017”.

Додамо, що сьогодні, на святкуванні заходу “Ми – надія твоя, Україно” нагородять 155 кращих учнів та 75 кращих вчителів Франківська. Також нагороду вручать Кращому учню року. Захід відбудеться о 15:00 в актовій залі ПНУ.

Фото зі сторінки Діани Депутат у соцмережі.
 21 Травня 2019 p.
©http://briz.if.ua/