Франківська красуня змагається за титул “Королева України-2019”


Юна франківка Каміла Ханак-Струк бере участь у XXII Національному конкурсі краси і таланту “Королева України-2019”, який відбудеться 17 травня у Києві.

 “Кожного разу ця подія привертає увагу тисячі прихильників жіночої краси. Але цього року на нас очікує дещо особливе – неймовірне шоу в open air форматі у самому серці української столиці”, – зазначають організатори конкурсу.

Також вони додають, що неймовірне шоу краси і таланту відбудеться на алеї фонтанів преміального житлового комплексу закритого типу “Бульвар Фонтанів”.

Головною темою конкурсу “Королева України-2019” стали витоки української національної культури. Символом події обрали метелика, який уособлює душу, безсмертя, відродження і воскресіння, здатність до перетворень і трансформації.

Разом із франківською красунею за титул і корону боротимуться 17 найгарніших дівчат зі всієї України. Учасниці будуть вражати не тільки зовнішніми даними, але і талантами.

Володарка титулу “Королева України-2019” представлятиме нашу країну на Міжнародному конкурсі “Miss Grand International” у Венесуелі.

Підтримати Камілу Ханак-Струк можна за посиланням. Результати online-голосування будуть оголошені 17 травня. Нагородження переможниці спеціальним титулом і короною відбудеться на гала-шоу конкурсу "Королева України-2019".
 16 Травня 2019 p.
©http://briz.if.ua/