У Франківську закінчився конкурс “Школа має талант”


Сьогодні у Франківську пройшов суперфінал соціального конкурсу "Школа має талант".

До гала-концерту відібрали 26 найкращих номерів, це близько 100 учасників.

“Минулого року було багато заявок з різних куточків Франківщини, але в силу певних обставин, не всі бажаючі змогли приїхати.Тому цьогоріч ми об’їздили всю область, щоб знайти найталановитіших дітей. Допомагати обдарованій молоді - це велика ціль. Ми хочемо підштовхнути дітей до розвитку, щоб вони не закривались у собі і могли зробити правильний вибір у майбутньому”, - розповіла співорганізатор конкурсу та керівник продюсерського центру “Star Team” Ірина Батюк.

За її словами, найбільше номерів учасники представляли у галузі вокального, танцювального та акторського мистецтва.

Усі конкурси різноманітні та цікаві. Цього року мене дуже вразив виступ повітряних гімнастів у Надвірні. Також, одним із найкращих, відзначила для себе, хлопчика скульптора з Верховини. Він просто перед суддями створював шедеври з пластиліну”, - додала пані Ірина.

Соціальний конкурс “Школа має талант” тривав близько трьох місяців. Участь у ньому безкоштовна. Це вже третій сезон проекту. Він реалізувався за ініціативи Університету Короля Данила та продюсерського центру “Star Team”. Фінансову підтримку надали організатори. Багато подарунків для учасників подарували партнери.


 13 Травня 2019 p.
©http://briz.if.ua/