Франківський університет запускає програму юридичних консультацій


Днями Університет Короля Данила запустив новий проект юридичних консультацій під назвою “LawTV”. Це багатосерійна програма, створена за співпраці Університету та телерадіокомпанії “3-студія”.

Ми вирішили, що навчання не може стояти на місці, тому завжди знаходимо якісь інноваційні фішки, щоб зацікавити “освітою протягом життя” більшу аудиторію. Ми подумали, що фахові поради та лайфхаки можна подавати не тільки на лекціях, але і для широкого загалу”, - розповіла керівник відділу маркетингу та PR Університету Короля Данила Наталія Григорська.

За її словами, “LawTV” - це частина системи різних програм. В залежності від напряму спеціальності, ініціатори планують створити різноформатні передачі інформативно-навчального змісту. У проекті беруть участь студенти та викладачі Університету. Також сюди залучають експертів та фахівців.

Наразі командними силами Наукового відділу Університету та студентів юридичного факультету вже створено 5 серій на теми, які сьогодні найчастіше піднімаються в суспільстві. Творці обирають актуальні питання та дають на них консультативну відповідь у форматі розігрування життєвих ситуацій.

“Ідея створення такого проекту виникла давно. Є питання, які цікавлять всіх, але для того, щоб отримати відповідь потрібно витратити багато часу та перекопати чимало нормативної бази. Спочатку ми хотіли зробити це як доповнення до вивчення курсу кримінального процесу, але потім вирішили не обмежуватися цим предметом. Такі передачі дають можливість студентам набути практичні навички, поспілкуватися з працівниками та експертами різних галузей, а глядачам отримати відповіді на свої запитання”, - пояснив проректор з наукової роботи УКД Олександр Острогляд.

Він також додав, що на даний момент ініціатори проекту працюють над створенням чергово ролика і уже мають ідеї для реалізації ще десятка серій. За словами пана Олександра, кожен може подати тему, яка потребує юридичного супроводу для наступних програм.

 10 Травня 2019 p.
©http://briz.if.ua/