У Франківську наносять дорожні розміткки


Сьогодні відбулась чергова оперативна нарада у мера. На ній новий начальник Управління транспорту та зв’язку в Івано-Франківську Андрій Гіглюк розповів про стан нанесення дорожньої розмітки у місті.

За його словами, на поточний рік бюджетом виділено 5 млн грн. Наразі вже проведено три тендерні закупівлі та укладено два договори.

У Франківську, як вже повелося, для розмітки використовують холодний пластик або фарбу. На 2019 рік передбачено 86 вулиць, на яких планується нанесення дорожньої розмітки. Додатково маємо нанести попереджувальні знаки “діти”, “школа”, - розповів Андрій Гіглюк.

Також він додав, що з 22 квітня у Франківську вже нанесли розмітку та пішохідні переходи на вулицях Стуса, Симоненка і Миколайчука. У зв’язку зі зміною циклограми світлофорного об'єкта на вулиці Івана Франка нанесено стрілки напрямку руху, при виїзді на Незалежності та Січових Стрільців.

Нагадаємо, що з січня 2016 року до березня 2018 року УТіЗ очолював Олег Ганчак. З 2 травня місце начальника посів Андрій Гіглюк, який донедавна працював директором відділу організації роботи громадського транспорту.

Фото ілюстративне.7 Травня 2019 p.
©http://briz.if.ua/