У Франківську завершився фестиваль «Катедральні дзвони»


ІІ Всеукраїнський Великодній фестиваль хорової музики «Катедральні дзвони» завершився гала-концертом.

Вчора в Архікатедральному соборі різноманітні колективи потішили слухачів як спільними, так і індивідуальними виконаннями.

Одним із найзворушливіших моментів вечора стала пісня «Пливе кача», яку заспівала хорова капела «Орея» з Житомира.
Виступ закінчився зверненням Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина. Він подякував організаторам, учасникам та присутнім за їхню активність, а також побажав, щоби цей Великодній фестиваль і надалі тривав у нашому місті.

Нагадаємо, що ІІ Всеукраїнський Великодній фестиваль хорової музики «Катедральні дзвони» тривав з 2 по 5 травня. Основним місцем проведення фестивалю став Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового УГКЦ.

Щовечора у міській Катедрі виступали різноманітні хори. Серед них були найвідоміші колективи з усієї країни: Національна заслужена академічна капела України «Думка», хори «Київ», «Орея», «Воскресіння» та «Галицькі передзвони».

У рамках фестивалю, 3 травня камерний хор «Київ» вперше для Івано-Франківська виконав сучасну партитуру Валентина Сильвестрова циклів «Майдан» присвячений загибелі «Небесної сотні». Наступного дня відразу 4 хорові колективи презентували франківцям та гостям міста в концертному виконанні твір Якова Яциневича «Божественна Літургія».

Джерело: Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ6 Травня 2019 p.
©http://briz.if.ua/