У Франківську провели конкурс “Для Бога я створю найкраще”


Сьогодні у Франківську відбувся четвертий конкурс художніх робіт “Для Бога створю найкраще”. У міській Катедрі виставили на огляд близько 1700 творчих доробків на християнську тематику, це: колажі, скульптура, графіка, живопис.

Здебільшого тут представлені роботи школярів, учнів різноманітних гуртків, але є також твори простих людей. Ми зібрали малюнки зі всієї України та кількох закордонних держав: Румунії, Угорщини, Хорватії та Болгарії”, - розповів співорганізатор заходу Ярема Стецик.

Конкурс проводять раз у два роки. Роботи оцінює спеціально сформована комісія. Також до визначення переможців запрошують приєднатися глядачів.

Ми не хочемо брати на себе відповідальність за визначення найкращих доробків. Деколи журі не помічають ті твори, які привертають увагу глядачів з вулиці. Тому ми запросили франківців приєднатись до визначення переможців”, - додав франківський митець.

Кожен відвідувач виставки отримав наліпку, якою мав змогу позначити найгарнішу, на його думку, роботу.
За словами Яреми Стецика, в попередньому конкурсі визначили 500 переможців. Чиї роботи стануть найкращими цьогоріч буде відомо завтра вранці. Результати конкурсу повідомлять на сторінці організаторів. Переможці потрапляють у професійний каталог художніх робіт.

 1 Травня 2019 p.
©http://briz.if.ua/