Пріма МЕД» проводить стовідсотково точні лабораторні дослідження гемостазу


Такі висновки отримав медичний центр після участі в раунді 9-K Програми перевірки професійного рівня (МПР) “Гемостаз”.

Дослідження гемостазу, а це різні показники системи згортання крові, охоплювало 6 аналітів. Участь у Програмі взяло 72 лабораторії (із понад 5000 ліцензійних лабораторій приватної і державної власності), попри це не всі надали результати вимірювань: так тільки два учасника представили результати «протромбінового часу».

Точні методи та шляхи лікування пацієнтів здебільшого можна визначити тільки з лабораторних даних. Тому надання достовірних результатів зараз є одним із головних шляхів покращення становища в медичній галузі. Від якості роботи лабораторій залежить успіх медичної реформи України та здоров’я цілої нації.
Контроль якості – ліцензійний обов’язок кожної лабораторії, тому залишається відкритим питання, чому добровільними послугами сертифікації користуються одиниці.

«Пріма МЕД» - один з медичних центрів, який ретельно стежить за якістю роботи і з 2009 року бере участь у перевірках професійного рівня.
Усі довідки інших результатів контролю якості «Пріма МЕД» дивіться за посиланням.

Додатково:

Український референс-центр із клінічної лабораторної діагностики та метрології, створений 2009 року на базі Центральної клінічно-діагностичної лабораторії Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», є базовим центром і виконує організаційно-методичні й контрольно-аналітичні функції стосовно всіх лабораторій, які перебувають у сфері впливу Мінздоров’я.

Референс-центр наділений повноваженнями від Міністерства охорони здоров’я України і Національного інституту метрології на атестацію вимірювальних лабораторій, проведення раундів міжлабораторних звірень і на роботу з атестації методик.
 22 Квітня 2019 p.
©http://briz.if.ua/