«Пріма МЕД» взяв участь у конференції для лікарів-терапевтів


Днями в Івано-Франківську відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні аспекти діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів”, присвячена пам’яті академіка НАМН України Є.М. Нейка. Учасниками конференції були медики зі всієї України.

“Протягом заходу наші працівники ознайомили присутніх з проектом “Прогноз на життя”, який фактично дає можливість оцінити постінфарктний стан пацієнта і обрати для нього правильні шляхи лікування”, – розповідає учасник конференції, головний лікар медичного центру “Пріма МЕД” Олена Романишин.

Пацієнти з постінфарктним станом ще рік після госпіталізації знаходяться в зоні ризику. Про можливий рецидив можна довідатись з результатів аналізу на ST2. Цей маркер серцевої недостатності має високу прогностичну цінність і лікар може обрати оптимальне лікування для уникнення повторної госпіталізації. У Івано-Франківську «Пріма МЕД» – єдина лабораторія, яка виконує такі аналізи.

Довідка:

Серцево-судинні захворювання (ССЗ) є основною причиною смертності та інвалідності населення у більшості країн світу. Очікується, що до 2030 р. понад 23 млн осіб помре від цих недуг, і вони утримують першість серед причин смерті населення планети. Однак якщо у розвинених країнах світу кількість смертей від ССЗ знижується, то в інших — стрімко зростає. Україна — серед останніх.
 


 16 Квітня 2019 p.
©http://briz.if.ua/