Поліцейський з Прикарпаття виборов третє місце на турнірі з рукопашного бою


На турнірі на «Кубок Президента України» з рукопашного бою в складі збірної команди Національної поліції України призове третє місце виборов поліцейський з Прикарпаття Павло Вітер.

Нагадаємо, 13 квітня відбулися змагання серед усіх військових формувань і правоохоронних органів України. У загальнокомандному заліку перше місце виборола команда Національної поліції України (спецпідрозділ «Корд»), срібло завоювали військовослужбовці Управління державної охорони України, а бронзу отримала команда Державної фіскальної служби України.

У змаганнях брали участь 101 учасник з 15 команд. Зокрема призове третє місце здобув поліцейський спецпідрозділу «Корд» Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області, старший лейтенант поліції Павло Вітер. Останній у спорті з восьми років. За плечима чоловіка безліч перемог і попри це спортсмен встигає служити і захищати, працюючи в спецпідрозділі. Його можна назвати універсальним спортсменом: член збірної Головного управління з легкої атлетики, рукопашного бою, панкратіону, офіцерського триборства, брав участь у першості Національної поліції серед груп захоплення. Але найбільшого успіху досягнув у бойовому самбо.

Керівництво поліції Івано-Франківщини вітає збірну і Павла з перемогою та бажає нових перемог!


 Сектор комунікацій

поліції Івано-Франківщини15 Квітня 2019 p.
©http://briz.if.ua/