В Україні розпочинається проект «Малі міста – великі враження», на який уряд виділив 50 млн грн.


Конкурс культурно-мистецьких проектів проведуть серед громад з населенням до 50 тисяч людей, – пише “Дзеркало Медіа”.

З презентацією проекту «Малі міста – великі враження» виступив Міністр культури України Євген Нищук. Він повідомив, що вже схвалено Положення про проведення Конкурсу і 15 квітня розпочнеться прийом заявок. Переможці будуть оголошені 5 липня. Саме з цієї дати розпочнеться реалізація проектів, що мають завершитися до 20 листопада.

Цьогорічний конкурс пройде під гаслом «Дивись, Україно!».

“Малі міста у всьому світі є зберігачами культурної спадщини та національної ідентичності. Дуже знаково, що цього року, як і обіцяв глава уряду, суттєво збільшено фінансування конкурсу – у державному бюджеті передбачено 50 млн грн. Завдяки такій ініціативі, невеликі громади отримують можливість розвиватися, зростати та ставати культурними центрами з власним потенціалом”, – зазначив виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Нагадаємо, минулого року пілот конкурс «Малі міста – великі враження» було реалізовано АМУ та Українським центром культурних досліджень за фінансової підтримки Міністерства культури України.

Ідея проекту належить ГО «Інститут культурної політики». У рамках проекту, шляхом проведення відкритого конкурсу, експертною радою Міністерства культури України відібрано 8 зі 158 проектів для впровадження пілотних культурних стартапів, що пов’язані із традиціями та спадщиною.

До експертної ради конкурсу увійшов виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. 

З положенням про проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

 11 Квітня 2019 p.
©http://briz.if.ua/