У Франківську ремонтуватимуть п'ять вулиць


Сьогодні на оперативній нараді у мера повідомили, які дороги у Франківську ремонтуватимуть у 2019 році. Мова йшла про вулиці Івасюка, Тисменицьку, Вовчинецьку, Надрічну та Довженка.

Про це розповів директор КП «Муніципальної дорожньої компанії» Віталій Бурко.

За його словами, з початку березня у місті провели ямкові ремонти доріг загальною площею понад 1000 м кв. Ці роботи відбулись за допомогою гарячого бетону.

Минулого тижня ми розпочали ремонт вулиці Незалежності. Тут вирішили зрізати і перевлаштувати деформований верхній шар асфальту на ділянці від вулиці Нової до Залізничної. Для робіт використовують фрезу та асфальтоукладальник. Якщо буде погода та безперебійна поставка матеріалів - ремонт завершиться за місяць”, - повідомив Віталій Бурко.

Також директор “МДК” додав, що комунальне підприємство очікує поставку бетонної емульсії, для ремонту дрібних вибоїн і тріщин методом зворотного просочування. Для цього створено ще одну ремонтну бригаду та закуплено новий коток.

Так, до роботи залучено три бригади асфальтобетонників та одна ремонтно-будівельна. Загалом це 25 людей”, - зазначив Віталій Бурко.

 

 

 

 9 Квітня 2019 p.
©http://briz.if.ua/