Франківцям пропонують заквітчати місто


Сьогодні у Франківську відбулась прес-конференція з ініціатором проекту екорух “Місто квітів”, секретарем міської ради Оксаною Савчук.

На зустрічі пані Оксана розповіла про ініціативу заквітчати Івано-Франківськ.

Сьогодні ми хочемо запропонувати громадськості зробити наше місто квітучим. Тому протягом цілого місяця біля своїх будинків на зелених зонах ми будемо висаджувати квіти”, - повідомила секретар міської ради.

Усім франківцям пропонують висадити біля своїх помешкань квітники. Організатори нададуть насіння квітів у потрібній кількості, допоможуть старшим людям покопати ділянку і забезпечать необхідним інвентарем. Мешканцям потрібно буде періодично поливати рослини та доглядати за ними.

“Завдяки екоруху “Місто квітів” нам вдалося об’єднати жителів різних мікрорайонів міста. Дуже приємно, що цього року кількість охочих взяти участь у проекті значно зросла. Щодня ми отримуємо багато дзвінків. Франківці хочуть висаджувати квіти не тільки біля своїх будинків, а й долучатися до ініціативних груп”, - розповіла Оксана Савчук.

За її словами, цього року у Франківську мають висадити більше 3 тис. різноманітних квітів: айстри, чорнобривці та кущі агератуму.

Також секретар міської ради повідомила, що організатори планують створити центральну клумбу на Валах.

Вже сьогодні о 15:00 садитимуть перші цьогорічні клумби на вулиці Військових Ветеранів. Завтра планують заквітчати вулиці Симоненка, 28 та 30.

Усім присутнім на конференції Оксана Савчук роздала насіння квітів, заохочуючи приєднатися до ініціативи.

Акція триватиме протягом квітня і на початку травня.

Щоб долучитися до заквітчання Івано-Франківська потрібно зібрати команду квітолюбів, визначити місце для висаджування квітів та зателефонувати за номерами:
+38 (0342) 55-20-00
+38 (097) 973-41-33
+38 (099) 089-68-188 Квітня 2019 p.
©http://briz.if.ua/