У 2-му кварталі 2019р. ціни на новобудови в Івано-Франківську зростуть на 5%


Ринок первинної нерухомості очікує на зростання вартості квадратних метрів ще на 5%. Детальніше про це розповів Аналітичний центр Blago developer.

Протягом минулого року ціни на первинку в Івано-Франківську плавно зростали. Ця тенденція збережеться і у 2019 р. Основним фактором до збільшення цін є інфляція та збільшення собівартості будівництва, зумовлена зростанням витрат на енергоносії та паливо.

Трудова міграція – ще один фактор впливу– зумовила дефіцит робочої сили, що призвело до збільшення витрат на оплату праці.
Також з першого вересня були прийняті нові будівельні норми, що стосуються обмежень висоти будівель, товщини стін тощо. Такі нововведення також можуть позначитися на вартості квадратного метра.

Незважаючи на зростання ціни зменшення попиту не прогнозують. Більшість місцевих забудовників компенсують вищу вартість програмами лояльності та власним безвідсотковим розтермінуванням.

Декотрі інвестори зайняли вичікувальну позицію, однак експерти радять не зволікати, оскільки тенденція до здорожчання новозбудованого житла набирає обертів. 

Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у ЖК Паркова Алея, Comfort Park, містечко «Соборне», Район Manhattan, комплексі елітних апартаментів Parus від будівельної компанії «Blago developer».
 8 Квітня 2019 p.
©http://briz.if.ua/