Франківські учні привезли перемогу з Всеукраїнської олімпіади з екології


З 11 до 15 березня 2019 року у Тернопільській області відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології на базі Волинського ліцею імені Нестора Літописця. У заключному етапі олімпіади брали участь 80 учнів 10-11 класів із 24 областей України та м. Києва. До складу журі увійшли 27 науковців та вчителів провідних вищих та загальноосвітніх навчальних закладів України.

12 березня 2019 року пройшов теоретичний тур олімпіади, який передбачав виконання тестових завдань та відкритих завдань у формі аналізу відеоряду.

13 та 14 березня 2019 року відбувався практичний тур олімпіади у формі публічних захистів проектів. Тематика наукових робіт учасників розкривала широкий спектр екологічних проблем України.

Учень 10 класу НВК “ЗШЛ №23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Шийка Остап посів перше місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Остап цікавиться мистецтвом, закінчив музичну школу. Учень - неодноразовий переможець конкурсу “Зорепад талантів” (інструментальне виконання), учасник Івано-Франківського муніципального хору хлопчиків та юнаків «Вівчарик». Протягом 10 років займається плаванням в ДЮСШ “Олімп”.

Починаючи з 8 класу, бере участь у предметних олімпіадах, здобуваючи перемоги в них. За останній рік – І місце на ІІ етапі предметних олімпіад з біології та екології; ІІ місце з біології та І- з екології на ІІІ етапі.

У позаурочний час займається науково-дослідницькою роботою в МАН. Здобув 1 місце в І етапі, ІІ місце в ІІ етапі Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (екологія).

Шийка Остап бере участь у інтернет-конкурсах з предмета і у 2019 році став фіналістом всеукраїнського нейроконкурсу “Brain Bee” для школярів (англійською мовою) .

Учениця 11 класу СШ №5 Губаль Зоряна посіла ІІІ місце на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Зоряна успішно пройшла два вибіркові етапи олімпіади найвищого рівня, Учениця з 2017 року займається в Малій Академії Наук у секції

«Екологія», а у 2018 році зацікавилась вивченням екологічного стану ґрунтів рідного міста, тому в ІV етапі олімпіади захищала роботу на тему «Екотоксикологічна оцінка ґрунтів різнофункціональних екотопів м. Івано-Франківська».

Щира вдячність вчителям екології Вірі Гайді (СШ №5) та Марії Тодорів (ЗШЛ №23).

Вітаємо переможців з неабияким успіхом – олімпіадною перемогою Всеукраїнського рівня!4 Квітня 2019 p.
©http://briz.if.ua/