Маленькі артисти з Івано-Франківська виступили у фіналі конкурсу «Яскраві діти України»


Дует «Гламурчик» (Софія Федорів та Василь Сіреджук) став фіналістом конкурсу «Яскраві діти України». Фінал проекту відбувався в Палаці Україна (м. Київ). Серед усіх учасників було відібрано по одному представнику з області, разом це – 27 фіналістів. До виступу конкурсанти готувалися у творчому таборі. Прямий ефір конкурсу можна було побачити по телеканалу М1 та в ойнлайн трансляції.

Членами журі цього року стали відомі артисти та культурні діячі: заслужений діяч мистецтв, народний артист України Тарас Петриненко, поет, драматург, народний артист України Юрій Рибчинський, співачка та композитор Іларія, солістка гурту «Один в каное» Ірина Швайдак, співачка та радіоведуча Оля Цибульська, композитор, музичний продюсер телевізійного шоу «Голос країни» Руслан Квінта, фіналістка шоу «Голос країни» Віра Кекелія.
Учасники конкурсу виступали на одній сцені з такими відомими артистами, як Джамала, Сергій Бабкин, Michelle Andrade, Kishe, Оля Цибульська, NIKITA LOMAKIN, TARABAROVA.
Цікавим є те, що минулого року Івано-Франківськ також представляли артисти Продюсерського центру «Star Team» – гурт Nalisniki у складі Дениса Довірака та Святослава Стефюка. Цього року хлопці були запрошені на проекту, як гості. У фіналі хлопці заспівали разом із ведучою конкурсу Дарією Москаленко.


 4 Квітня 2019 p.
©http://briz.if.ua/