Шевченко закликав голосувати за Зеленського


Під час традиційного прямого ефіру в Facebook народний депутат України Олександр Шевченко закликав своїх однодумців підтримати Володимира Зеленського. Він зазначив, що історія знає багато прикладів, коли успішні актори ставали великими президентами.

«Рональд Рейган - один з найуспішніших президентів США, якому випала доля розвалити радянську імперію, Йонг Гнарр – мер Рейк’явіка, столиці Ісландії, фактично врятував Рейк'явік в час фінансової кризи, Беппе Гріппо – італійський парламентар, який створив успішну парламентську партію, він до речі офіційно підтримав Володимира Зеленського і побажав йому перемоги в президентських виборах, Мар’ян Шарец – комік, який став в 2018 році прем'єр-міністром Словенії, актор Арнольд Шварценегер – був обраний губернатором Каліфорнії, президент Чехії Вацлав Гавел був письменником і дисидентом. Цей перелік можна продовжити. Ці люди – успішні у своїй професії і такими ж зробили свої країни», - сказав Олександр Шевченко.

На думку Олександра Шевченка, Володимир Зеленський – людина команди. Йому вдалося зібрати навколо себе успішних талановитих людей. Так буде і в політиці. Адже лідер симпатій виборців пообіцяв будувати свою команду із фахівців. А головне – у ній будуть люди, які не були в політиці.

«Це будуть люди з іншим позитивним мисленням. Вірю, що вони зуміють кардинально змінити країну на краще», - додав політик.3 Квітня 2019 p.
©http://briz.if.ua/