Франківцям розповіли про особливості цьогорічного ЗНО


Сьогодні на оперативній нараді у мера директор Департаменту освіти і науки розповів про зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році.

“Як на мене - це одна з найбільш вдалих реформ в системі освіти України. Цьогорічною її особливістю є те, що ЗНО з української мови та літератури, математики та історії проходять випускники не тільки шкіл, але й училищ, коледжів та ліцеїв”, - повідомив Ігор Максимчук.

Також він додав, що в цьому році зовнішнє оцінювання з іноземної мови буде проходити з використанням аудіювання.

“Для цього потрібно обладнати кабінети спеціальним обладнанням. Минулого року було виділено 1,5 млн з міського бюджету для проведення ЗНО з іноземної мови. З цих грошей ми придбали ноутбуки для цьогорічного аудіювання”, - розповів очільник.

Зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться з травня. У липні буде проведено додаткову сесію для тих, хто з поважної причини не зміг прийти попереднього разу.

У Франківську на ЗНО з української мови та літератури зареєструвалися 4 тис. 669 учнів. Найменше учнів здаватимуть зовнішнє оцінювання з німецької та французької мов.

Також Ігор Максимчук зауважив, що цьогоріч учні 11-х класів вперше отримуватимуть не атестати, а свідоцтво про повну загальну середню освіту.


 2 Квітня 2019 p.
©http://briz.if.ua/