Франківські школярі здобули першість у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії


Перепелиця Антон, учень 9 класу СШ №11, - здобув абсолютну першість у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії та виборов диплом третього ступеня з економіки.

Тільки неабияка працелюбність, наполегливість і впертість привели Антона до таких результатів. З дитинства був дуже допитливим хлопчиком. Задовго до початку навчання у школі отримав чимало інформації про навколишній світ. У молодших класах мультфільми були витіснені науково-популярними фільмами про природу та про Всесвіт. Ось так почалось його захоплення астрономією. Усі олімпіади, в яких брав участь школяр, були для нього успішними. З кожним роком їх кількість збільшувалась, а разом з цим зростало бажання йти вперед та перемагати. З першого класу відмінник навчання.
Перший успіх прийшов у 7 класі – призове місце на обласному етапі олімпіади з математики. Навчаючись у 8 класі, учень спробував себе у олімпіаді з астрономії. Олімпіада проводиться для двох вікових категорій: молодша група (7-10 класи) та старша група (11 клас). Участь у IV етапі Веукраїнської олімпіади з астрономії (2018р) дала змогу отримати диплом 3 ступеня, демонструючи знання на рівні з десятикласниками.

У 9 класі (2018-2019 н.р.) Антон спробував себе у 10 міських та в 7 обласних олімпіадах. Результат – 17 призових дипломів. Найцікавішими і найсуттєвішими стали перемоги з економіки та астрономії, адже цих предметів у шкільній навчальній програмі 9-класників ще нема. І тільки неабияка самостійна праця привела до успіху на IV етапі Всеукраїнських олімпіад.

Абсолютна перемога з астрономії серед десятикласників (диплом першого ступеня) дала Антону путівку на відбірковий тур міжнародної олімпіади з астрономії та астрофізики, яка відбудеться в Угорщині.

Стипендіат міської ради у 2019 році Перепелиця Антон чудово грає на саксофоні та сопілці. З відзнакою закінчив дитячу музичну школу №2. Із захопленням читає детективи, твори класиків та сучасних авторів. Захоплення детективами також дало свої плоди: у минулому році став призером міського конкурсу «Велич таланту», написавши свою власну детективну історію. У житті користується принципом МОЖЛИВО ВСЕ. 2 Квітня 2019 p.
©http://briz.if.ua/