У Франківську закінчились весняні ІТ-табори


Впродовж цього тижня у Франківську працював весняний ІТ- табір для дітей.

Його організували на базі освітнього середовища “РобоклубІФ”.

Ми хочемо, щоб діти проводили канікули з користю. Тому часто влаштовуємо подібні табори. Ми завжди рухаємося вперед і намагаємося довершувати свою роботу. Багато дітей не мають чим зайнятись у вільний час. У нас їм весело, цікаво і корисно”, - розповідає адміністраторка “Робоклубу” Лілія Витвицька.

За її словами, багато батьків не розуміють важливість ІТ-навчання на сьогодні і надають перевагу творчим або спортивним гурткам. Проте, є й такі, які радо водять дітей не лише на танці, але й на програмування. Самим же дітям подобається робота з комп'ютером.

“Коли я питала дітей чим їм подобається табір з 2-Д анімації, вони відповідали, що хочуть створити свою мультиплікаційну студію та придумувати власні мультики”, - говорить Лілія Литвицька.

Цієї весни у “Робоклубі” створили два табори - 2-Д анімація та веб-програмування. Кожна група налічувала не більше 12 дітей. Заняття тривали по 2 та 2,5 години протягом трьох та чотирьох днів. Між кожним уроком для дітей організовували перекуси. Вартість табору 400 та 500 грн.

Табір з 2-Д анімації проводився уже третій раз. Дітей від дев’яти років навчали створювати власних персонажів для мультиплікацій, коротенькі мультфільми, анімації та гіфки. Протягом занять діти ознайомилися з фотошопом, ілюстратором та іншими програмами”, - говорить Лілія Витвицька.

За її словами, табір з веб-програмування у “Робоклубі” створили вперше. Проте, охочих туди потрапити було чимало. Тут дітей від 12-ти років навчали створювати власні сайти.

“Веб-програмування пригодиться їм у майбутньому. Усі знають, що зараз за це не мало платять. Уже в такому віці дитина має можливість самостійно створити власний сайт і отримати свою першу хорошу зарплату”, - наголошує адміністраторка.

Після табору сертифікати не видають, однак їх можна отримати по закінченню курсів, на які можуть записатися усі охочі.

“Ми навчаємо програмування з нуля, тому, якщо в дитини немає досвіду - це не проблема.Табори ми розробили тому, що багато дітей йдуть на курси програмування не розуміючи, що це таке і чи воно їм подобається. Тут діти мали можливість зрозуміти своє ставлення до програмування”, - розповідає операційний директор “Робоклубу” Ірина Молінська.

Як розповідають організатори, улітку в “Робоклубі” планують створити табори більшого масштабу - на півдня з прогулянками і різними дисциплінами: робототехнікою, програмуванням тощо.

Фото: офіційний сайт "РобоклубІФ".



29 Березня 2019 p.
©http://briz.if.ua/