У Франківську ОПОРА зафіксувала оригінальну агітацію


Сьогодні у Франківську пройшла прес-конференція ОПОРИ за участі поліції. На ній обговорювали питання тенденції виборчої кампанії та особливості дня голосування.

Як розповів представник ОПОРИ Богдан Морикіт, кандидати здійснювали політичну рекламу та агітацію через зовнішні носії реклами (білборди та сіті-лайти), на шпальтах друкованих і он-лайн ЗМІ. Також агітація відбувалась шляхом зустрічей з виборцями, через обдзвін виборців, організацію фестивалів у дворах багатоповерхівок і розповсюдженням друкованих агітаційних матеріалів.

До оригінальних форм агітації можна віднести облаштування фотозони із зображенням Руслана Кошулинського на Вічевому майдані та автомобіль з гучномовцем, який їздив Івано-Франківськом і “розповідав” про кандидата Олександра Шевченка. Ще одне цікаве ноу-хау - пропозиція перевірити себе у списку виборців із допомогою чат-боту, розміщена на сторінці команди Зеленського у Фейсбуці в Івано-Франківській області”, - зазначив Богдан Морикіт.

Також координатор спостереження ОПОРИ повідомив, що лідерами за кількістю “джинси” на свою користь у газетах області від початку виборчої кампанії стали: Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко, Юрій Дерев’янко і Олег Ляшко.

Найбільше матеріалів із ознаками “чорного піару” було надруковано проти Володимира Зеленського, Анатолія Гриценка та Петра Порошенка.
У березні в середмісті Франківська ОПОРА також зафіксувала плакати із ознаками “чорного піару” проти Петра Порошенка із написами “Гроші на крові. Гладковські + Порошенко = Свинарчуки”.29 Березня 2019 p.
©http://briz.if.ua/