Мер Франківська агітує у робочий час


28 березня журналіст місцевого ЗМІ Василь Крайник повідомив прес-службу ОПОРИ в Івано-Франківській області про те, що о 16.10 на Вічевому майдані міста Руслан Марцінків агітує за кандадита у Президенти Руслана Кошулинського.

Як з’ясувала ОПОРА у вказаний час міський голова, ймовірно, повинен був виконувати свої робочі обов’язки, а не агітувати.

У відео, наданому журналістом, Руслан Марцінків на центральній площі Івано-Франківська стоїть в оточенні кількох агітаційних наметів ВО «Свобода» і через гучномовець розповідає, чому важливо проголосувати саме за Руслана Кошулинського.


«Якщо хтось захоче сказати пару слів на підтримку Руслана Кошулинського на камеру, я вас дуже прошу це зробити, ще є майже півтора дня для того, щоби виступити і підтримати. Для нас зараз дуже важливо показати, що ми є разом, нас багато, що наша націоналістична ідея, яку представляють «Свобода», «Правий сектор», «Конгрес українських націоналістів», Добровольчий корпус Дмитра Яроша, S14, - вічна», - говорить Руслан Марцінків.

Мер закликав усіх охочих сфотографуватися біля фотозони із зображенням Руслана Кошулинського:

«Ми зробимо фотосесію і завтра пороздаємо листівки в центрі міста. Ми віримо в те,  що українці, як ніколи, сьогодні разом і розуміємо, що саме Руслан Кошулинський є найдостойніша людина. Поряднішої і чеснішої людини, яка воювала, з такою високою посадою, багато що зробила для України, не буде».

ОПОРА подзвонила у приймальню міського голови, щоб дізнатися, чи у нього сьогодні робочий день, чи, може, мер взяв відпустку або вихідний. О 16.30 представнику ОПОРИ за офіційним телефоном приймальні (0342-55-65-15) повідомили, що Руслан Марцінків зараз на місці, але
скоро буде виходити.

«Офіційний робочий день у міського голови сьогодні до 17.15», - сказали уприймальні.


«Цей випадок може містити ознаки порушення обмеження на агітацію з боку посадових осіб у робочий час, встановленого пунктом 2 частини 1 статті 64 ЗУ "Про вибори Президента України", оскільки, як нам повідомили, факт агітації відбувся приблизно о 16 годині 10 хвилин, а у міського голови, як повідомили у його приймальні, робочий час триває до 17:15», - зауважує Богдан Морикіт, координатор спостереження ОПОРИ за виборами в Івано-Франківській області.

Джерело: прес-центр ОПОРИ

Фото та відео: Василь Крайник 29 Березня 2019 p.
©http://briz.if.ua/