"Водоекотехпром" розповів, чи не відключать франківцям воду


Сьогодні в "Івано-Франківськводоекотехпром", відбувся брифінг генерального директора підприємства. Романа Кімачук розповів журналістам чи може місто залишитись без холодного водопостачання.

Як розповів комунальник, на сьогодні “Водоекотехпром” немає заборгованості перед електропостачальними організаціями.
Підприємство не укладало договір з “Укрінтеренерго”, а підписало угоду про співпрацю з компанією “Прикарпатенерготрейд”.

“Загрози припинення холодного водопостачання немає. Платежі ми здійснюємо вчасно, вживаємо необхідних засобів для того, щоб діяльність нашого підприємства не зупинялася”, - розповів Роман Кімачук.

Як наголосив директор, підприємство має усі потрібні угоди, забезпечене необхідними реагентами та матеріалами для вчасного здійснення очистки води. Також є спеціальні резервуари, в яких зберігається вода, щоб у разі пересихання річок, постачати воду населенню протягом двох трьох тижнів. Також у штабі достатня кількість працівників та спеціалістів.

“Єдина загроза припинення водопостачання можлива для окремих споживачів через несплату ними заборгованості. Деякі особи перестають платити за воду. Ми формуємо стосунки зі споживачами і здійснюємо врегульовані законом заходи та примуси, щоб ті люди вчасно оплачували наші послуги”, - зазначив комунальник.

За його словами, загальна заборгованість підприємству за останні роки складає 45 млн грн. Із них 25 млн грн не сплатило населення, яке знаходиться на прямих розрахунках та майже 10 млн заборгувало ДМП “Теплокомуненерго”.

Також Роман Кімачук розповів, що підприємство вживає усіх заходів для зменшення використання електричної енергії.

“Ми здійснюємо перерахунок споживання наших електроприладів і установок, встановлюємо частотні регулятори на двигуни та насоси. Також обладнання на енергоощадне”, - зазначив гендиректор.

Окремо Роман Кімачук наголосив, що великою проблемою для безперебійного водопостачання є недотримання населенням правил користування каналізаційними мережами.

“Чомусь останнім часом населення сприймає каналізацію як смітник, і викидає туди усі відходи. Тоді забиваються каналізаційні дворові, квартальні та магістральні мережі. Це збільшує навантаження на наших працівників та створює дискомфорт самому населенню.
Недбайливе ставлення мешканців призводить до тимчасового припинення водопостачання, оскільки для ліквідації засмічення потрібно перекрити воду”,
- пояснив пан Роман.



28 Березня 2019 p.
©http://briz.if.ua/