У Франківських школах на БАМі обговорили впровадження НУШ


Сьогодні,27 березня, директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради відвідав заклади загальної середньої освіти. Ігор Максимчук завітав до шкіл №9 та №28, які розташовані у мікрорайоні БАМ.

Про це повідомив Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Метою візиту було обговорити з керівництвом та педагогами плани на найближче майбутнє. Зокрема, йшла мова про впровадження “нової української школи” та набір учнів до 1-х класів.

Також Ігор Максимчук обговорив питання про здійснення поточних та капітальних ремонтних робіт, проведення весняного благоустрою та озеленення територій.

“Тільки безпосередня розмова на місцях з директорами, вчителями, врахування їх пропозицій дає можливість приймати правильні управлінські рішення щодо розвитку місцевої освіти”, - зазначили в Департаменті.

Довідка: “нова українська школа” (НУШ) - це реформа середнього шкільництва Міністерства освіти і науки. Вона передбачає створення школи, де діти будуть навчатися через діяльність, а основна увага спрямована на розвиток компетентностей, а не запам'ятовування фактів. У 2017—2018 навчальному році 100 шкіл тестували новий стандарт, з 2018—2019 навчального року усі перші класи навчаються за ним.
 27 Березня 2019 p.
©http://briz.if.ua/