Цілу ніч франківці святкували День Театру


В ніч на сьогодні в Івано-Франківському національному драмтеатрі пройшла вечірка “не Сон театральної ночі”. Її влаштували працівники та актори, щоб зустріти Міжнародний день театру. На свято також запросили своїх найпалкіших шанувальників.

Святкування такого формату у нашому театрі відбувається вперше. Я дуже тішуся, що сьогодні тут зібралося багато наших найкращих шанувальників, друзів та найближчих людей”, - зазначив Ростислав Держипільський.

Протягом ночі у театрі відбувались цікаві розваги. У приміщенні облаштували п’ять локацій, на кожній з яких презентували різноманітні події. Актори підготували неординарний виступ, в якому скомбінували кілька сцен зі своїх найвидатніших вистав. Також у холі другого поверху представили цікавий комедійний фільм із життя артистів. Тут таки провели театральний капусник, після чого у підвалі влаштували Hamlet-перформанс від Юрія Андруховича.

Під ранок у виробничому цеху пройшов концерт гурту “Пенсія” та дискотека-пародій.

0 5-й ранку найстійкіші зустріли сонце у стінах театру.

На вечірці панувала невимушена сімейна атмосфера. Гостей пригощали смаколиками та різноманітними напоями. Усі зали театру були відчиненими, кожен мав змогу відчути себе як вдома. Однією з родзинок вечірки був дрес-код: домашні халати та піжами.

“Сьогодні вперше одягнув халат і зробив це у театрі. Ніколи не думав, що зможу так просто і вільно гуляти цими стінами, спілкуватися з улюбленими акторами та почувати себе частиною театральної сім'ї”, - поділився враженнями франківець Віталій.

Під час святкування Ростислав Держипільський нагородив трьох палких шанувальників франківського театру та вручив їм, так зване, “Глядацьке око”.

 27 Березня 2019 p.
©http://briz.if.ua/