Шевченко: чинна влада збирається дестабілізувати ситуацію в країні і зірвати вибори


Про це заявив кандидат в президенти Олександр Шевченко на зустрічі з виборцями.
«Влада будь-яким чином хоче зірвати вибори. І ми до цього готуємся. Ми будемо робити все, щоб їхній план дестабілізації ситуації і зриву виборів не відбувся. Для них, єдиний варіант залишитись при кріслі – зробити дестабілізацію і зірвати вибори. Тому що жодного іншого шансу у них немає. У них не має шансу навіть потрапити у другий тур. І сьогодні ті всі соціології, які піднімають Порошенка, а принижують інших, тільки для того, щоб потім виправдати, яким чудом він попав у другий тур», - наголосив Олександр Шевченко.
Кандидат в президенти закликав громадськість стати волонтерами та повідомляти про порушення на дільницях і фіксувати усі можливі факти фальсифікацій та підкупу виборців, адже від результатів президентських виборів залежить майбутнє цілої нашої держави.
«Ми повинні не допустити до влади тих, хто 28-м років грабує Україну. Старі політики повинні не просто піти з владних посад і кабінетів, а й відповісти за розкрадання бюджету та грабунок України», - підкреслив Олександр Шевченко 26 Березня 2019 p.
©http://briz.if.ua/