Франківськ на завершальному етапі підготовки до виборів


Голова Окружної виборчої комісії Івано-Франківська Олександра Петрик під час оперативної наради у мера повідомила, що процес підготовки міста до виборів майже закінчився.

Завтра отримаємо бюлетені, а у четвер та п'ятницю видамо їх на дільниці”, зазначила Олександра Олексіївна.

Також вона додала, що заяву про голосування вдома, можна подати до п'ятниці. До неї обов'язково потрібно мати довідку від лікаря.

Як розповіла Христина Дзюбак, учора був останній день прийняття заяви на зміну місця голосування.

Виборці, які не знайшли себе в списках, можуть написати заяву у суд до 28 березня включно”, - підкреслила пані Христина.

Цьогоріч у Франківську створили 111 виборчих дільниць. Кілька постійних місць голосування перенесли за новими адресами. Про це мешканців повідомляють оголошеннями.

У місті працюватимуть спеціальні робочі групи, на випадок аварійних ситуацій у вихідні дні.
Усі дільниці забезпечили матеріально та технічно. До них облаштували належний прохід та проїзд. Наразі стоїть проблема зі стаціонарним телефонним зв'язком, але над цим питанням працюють.
Також вирішують ситуацію із заїздом до Івано-Франківського ФОКу на вулиці Симоненка. Дорогу мають вкатати щебенем.

Найбільшої роботи потребувало облаштування медичного коледжу, через відсутність у закладі колодки на сейфі, аптечки та аварійного освітлення.

Наразі триває підготовка до зняття всієї агітаційної реклами у п'ятницю, до “дня тиші“ перед виборами Президента України.
 26 Березня 2019 p.
©http://briz.if.ua/