Два прикарпатських підприємця потрапили до "чорного списку" Антимонопольного комітету


За результатами розгляду звернень Прокуратури області та Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень» Івано-Франківським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України (надалі – Відділення) встановлено, що під час закупівлі Івано-Франківським академічним обласним театром ляльок ім. Марійки Підгірянки пасажирського мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 313 Extra Long CDI, 18-20 - місний, учасники процедури закупівлі ФОП Навратюк Оксана Павлівна та ФОП Шворак Анатолій Іванович узгодили свою поведінку, внаслідок чого конкуренцію між ними під час участі у цих торгах було усунуто.

Рішеннями адміністративної колегії Відділення такі дії ФОП Навратюк О. П. та ФОП Шворак А. І. визнано порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

За  порушення законодавства про захист економічної конкуренції на учасників в установленому законом порядку накладено штрафні санкції на загальну суму 136 тис.грн.

 Крім цього, відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», за вчинення  порушень підприємці на три роки позбавляються права приймати участь у публічних закупівлях.

Джерело Івано-Франківське обласне територіальне відділення АКУ11 Березня 2019 p.
©http://briz.if.ua/