Новий продукт «з характером» запустив на європейський ринок відомий український бренд


Український виробник високоякісного алкоголю запустив у Польщі горілку «Nemiroff RestedinBarrel».

Її особливістю є унікальна рецептура: витримана в дубових бочках, вона набуває своготемпераменту, смаку і терпкого, насиченого аромату та передає відчуття первозданної природи навіть у вихорі міського життя.

Смак «NemiroffRestedinBarrel», сповнений несподіваних граней і ексклюзивних відтінків, переказує силу живого дерева і розкриває всю глибину цього напою.

Чого очікують споживачі від брендів? - Продукт з характером, смаком, і цінністю.

«NemiroffRestedinBarrel» - це новий алкоголь, який відповідає тенденціям своєї категорії.

Продукт є першим з нової лінії товарів, яку в 2019 році планують запустити та реалізувати на головних ринках Східної Європи, і це дозволить розширити сферу діяльності на міжнародному ринку.

На полицях вітчизняних супермаркетів горілки поки нема, але довго чекати новинки не доведеться. Незабаром вона з'явиться у всіх країнах Європи та в магазинах DutyFree.

Nemiroff -  найбільший виробник алкоголю в Україні,  продукцію якого можна придбати в близько  80 країнах світу. Компанія здобула більш ніж 70 міжнародних нагород і визнана лідером алкогольного ринку за якість і смак горілки. Серед колекції престижних відзнак - WorldSpiritsCompetition, а також звання «Краща горілка в світі» за версією WorldVodkaAward 2018.4 Березня 2019 p.
©http://briz.if.ua/