Палійчук: наша найбільша проблема - дріб’язкова влада


Дріб’язкова влада, яка готова обманювати і принижувати свій народ. Це найбільше проблема України. Особливо це видно перед виборами, коли застосовуються найбрудніші технології.

 Сказав у ефірі «Актуального інтерв’ю» на ОТБ «Галичина» керівник фракції «УКРОП» у Івано-Франківській обласній раді, голова комісії з питань бюджету, фінансів та податків Микола Палійчук.

«Для мене це приниження, що влада перед виборами, як свого часу Янукович, дає «додаткову пенсію». Тобто зовсім «випадково», просто за кілька днів до виборів виплачує пенсіонерам по 2400 гривень. В уряді пояснюють, що це не «подачки», а кошти за невиплачену індексацію. Звідси у мене запитання: а хтось поніс кримінальну відповідальність за те, що не платив цю індексацію і ви тепер так вчасно про неї згадали? Я звертаюсь до всіх пенсіонерів. Ви заслуговуєте на значно більше. Якщо хтось взяв ті дві тисячі і проголосував за владу, бо подумав, що вона дбає про людей похилого віку, тоді ваш голос матиме ціну 1 гривня 30 копійок в день», – сказав укропівець.

Обговорили у студії і нещодавне надання статусу Національного театрові імені Івана Франка. На думку укропівця, заклад заслужив на це давним-давно.

 «В Івано-Франківському театрі працюють геніальні актори, вони мають надзвичайно потужний репертуар. Ми уже давно звертались із таким проханням. Добре, що раз у 5 років в нас вибори, хтось приїжджає і дає це звання. Раніше разом із таким статусом заклад переходив на державне фінансування, міг брати участь у міністерських програмах тощо. Проте, зараз влада настільки далека від регіонів, що статус надали, але забезпечувати роботу театру повинен обласний бюджет. Звісно, потягнемо. Але ви зрозумійте принцип: приїхав цар – пороздавав що кому, а все решта – за ваші гроші», – сказав Микола Палійчук.

І це на фоні того, що днями саме про чинного президента програма «Гроші» оприлюднила грунтовне журналістське розслідування про масштабні, системні, багаторічні зловживання в «Укроборонпромі» та РНБО.

 «Коли проти кандидата з’являються серйозні розслідування, то він має спростувати інформацію. До сьогодні, крім відсторонення одного із фігурантів скандалу, реакції від президента немає. Пора вже Порошенкові зі своїх бордів забирати слово «армія». Бо вся влада тільки заробляє на ній шалені кошти. За різними підрахунками, у день Україна витрачає на війну близько 300 мільйонів гривень. І тут добре було б порахувати, скільки коштів дійсно йшло солдатам, а скільки – чиновникам і корупціонерам. Треба провести ретельне розслідування і показово покарати тих, хто обкрадає армію», – сказав Микола Палійчук.1 Березня 2019 p.
©http://briz.if.ua/