На Прикарпатті командири підрозділів охорони Повітряних сил підвищують бойову майстерність


На базі Івано-Франківської бригади тактичної авіації повітряного командування «Захід» триває курсова підготовка з командирами підрозділів охорони.

Упродовж п’яти діб, командири рот і взводів, що відповідають за безпеку периметрів наземних об’єктів Повітряних сил ЗС України, проходитимуть посилений курс бойової та спеціальної підготовки. За результатами вишколу наприкінці курсу учасники складатимуть обов’язкові заліки. Програма курсу інтенсивна: комбіновані практичні та теоретичні заняття з військової топографії, розвідувальна, інженерна та тактична підготовка, тактична медицина і психологічна підготовка, використання новітніх засобів зв’язку тощо.

За час, що минув від початку курсу, учасники встигли на практиці здійснити обладнання блокпостів, інженерне облаштування позицій підрозділу. Також, відбувся марш і тактичне заняття під час якого відпрацьовувались елементи бойових дій у гірській місцевості та бою у міській щільній забудові. Зокрема, акцент робили на злагодженості дій особового складу під час штурму будівель та локалізації і зачистки визначеного сектору місцевості. Крім того, учасники курсу вивчали навики виживання у дикій природі, випробовували свої сили в облаштуванні життя в умовах бойових дій. Окреме заняття було присвячено діям особового складу при появі ворожого БПЛА та при зустрічі з противником, здійснена також висадка з бойової машини, заняття вогневої позиції та управління підрозділом під час руху.  В контексті занять, досвідчені інструктори будуть проводити також спеціальне показове заняття з охорони та оборони об'єктів від диверсійно-розвідувальних груп та організації антитерористичного забезпечення. Планується також розглянути питання взаємодії при виконання завдань з підрозділами Національної гвардії України. Слід додати, що тематика та методика проведення занять спланована з урахуванням досвіду участі в операції Об’єднаних сил та реального бойового досвіду застосування підрозділів.

Володимир Скоростецький, Інформаційне агентство МО України (м. Львів),

Фото автора21 Лютого 2019 p.
©http://briz.if.ua/