Працівники "Івано-Франківськгазу" розвивали управлінські здібності на тренінгу


Як правильно планувати та організовувати роботу, мотивувати та контролювати працівників. Відповіді на ці питання обговорювали фахівці ПАТ «Івано-Франківськгаз» із бізнес-тренером Наталією Галицькою, засновницею тренінгового центру.

Протягом двох днів, 12 та 13 лютого, 20 спеціалістів кадрового резерву на керівні посади «Івано-Франківськгазу» брали участь у корпоративному тренінгу на тему "Інструменти управління в щоденній роботі керівника".

«Для підвищення кваліфікації, на базі навчального центру нашої компанії ми постійно проводимо заняття для працівників робітничих професій. Цього року вирішили організувати тренінги і для майбутніх керівників. Адже від їх управлінських здібностей, вміння комунікувати та правильно ставити задачі безпосередньо залежить результат виробничого процесу», - каже начальник управління з персоналу ПАТ «Івано-Франківськгаз» Марта Шушереба.

Таке навчання цього року відбулися вперше, проте не востаннє, відзначає Марта Шушереба. Протягом 2019 року заняття з підвищення кваліфікації проводитимуться для газовиків різних спеціальностей.14 Лютого 2019 p.
©http://briz.if.ua/