Франківська студентка практикувалася у турецькій клініці


Сьогодні на прес-конференції Івано-Франківського національного медичного університету студентка вузу розповіла про досвід стажування за кордоном.

Ірина Лозинська навчається на 4-му курсі, медичного факультету. За підтримки організації USMA дівчина отримала змогу пройти місячне стажування у Туреччині.

Я стажувалася у відділенні загальної хірургії. Мене вразило те, що я не тільки спостерігала за роботою турецьких хірургів, а й асистувала в одній із провідних приватних клінік країни”, - розповідає Ірина.

За її словами, дівчина змогла відвідати операції з пластичної хірургії та ендокринології.

Я була на операції з видалення аденоми в одного пацієнта. Потім, після спеціальної обробки, ці клітини пересадили іншій людині, у якої була недостатність паращитовидних залоз”, - поділилася студентка.

Серед відмінностей між українською та закордонною медициною дівчина відзначила, що в Туреччині менше паперовою тяганини.

Робота лікарів із документами мінімізована. Там усе в електронному вигляді. Серед паперових бланків тільки дозвіл на проведення певних процедур та виписка з історією пацієнта”, - наголосила Ірина.

Улітку медуніверситет чекає на турецьких студентів із зворотним візитом. Іноземці проходитимуть медичну практику в Україні.
 14 Лютого 2019 p.
©http://briz.if.ua/