У Франківську продадуть акції харчосмакової фабрики


Сьогодні на позачерговій сесії Івано-Франківської міської ради було прийнято проект-рішення “Про відчуження пакету акцій ПрАТ “Івано-Франківська харчосмакова фабрика”.

За підтримку рішення проголосували 30 депутатів.

Це означає, що міська рада продасть 756 714 простих іменних акцій, які знаходяться у власності громади міста. Це 10,6729% статутного капіталу Товариства.

Акції мають продати за майже 1,5 млн грн.

Фото з сайту Івано-Франківської харчосмакової фабрики

Довідка: Підприємство засноване у 1946 році. Першим директором був Х. Гофман. Тоді створили кілька цехів: кондитерський, ковбасний, цех із виробництва морозива. Ще були торгові точки в Станіславові, млини в селах (Угорники, Підпечари, Загвіздя, Клузів, Пациків і Підлужжя) та допоміжне господарство.

1951 року підприємство перейменували на «Станіславський харчокомбінат», до якого 1953 року приєднали Станіславський оцтовий завод. Почали виготовляти «російську» гірчицю, сортові винні напої (малинове, сливове, яблучне, а також класичне біле вино), які постачали у всі регіони Радянського Союзу. 1973 року побудували новий виробничо-адміністративний корпус, й саме відтоді підприємство називається «Івано-Франківська харчосмакова фабрика».
Дане підприємство займається виготовленням виробів за традиційними технологіями.


 12 Лютого 2019 p.
©http://briz.if.ua/