Микола Палійчук: "У разі поразки на виборах представники чинної влади втратять все"


Соціологічні дослідження показують, що сьогодні ситуація втричі напруженіша, аніж у 2013. Люди готові виходити на акції протесту. Стримує їх єдине – вибори, мирна зміна влади. Я не виключаю, що акції протесту можуть розпочатись у разі проходження чинного президента до другого туру. Адже зараз є дуже багато інформації про те, що під виглядом масового соціологічного дослідження «агітатори» Порошенка за тисячу гривень збирають анкетні дані людей. На це мають реагувати правоохоронні органи. Як і на те, що чинний гарант використовує бюджетні кошти на свої агітаційні поїздки Україною, такі як «Томос-тур».

 Про це у ефірі «Актуального інтерв’ю» на ОТБ «Галичина» сказав очільник прикарпатського УКРОПу, голова комісії з питань бюджету, фінансів та податків Микола Палійчук. Що ближче до виборів, зауважив укропівець, то більше незаконних політтехнологій застосовують представники влади:

 «У разі поразки на виборах представники чинної влади втратять все. А деякі з них сядуть за грати. Якщо добре працюватиме система правоохоронних органів, злочинів за ними – дуже багато. Тому владі є за що боротися. Тим паче, соціологія показує, що рівень недовіри до чинного Президента – більше 60 %. Ще 28 %, скоріше за все, не голосуватимуть».

 На думку укропівця, через напружену ситуацію в країні, новий президент повинен негайно провести ряд реформ.

 «Потрібно прийняти пакет законів, аби унеможливити корупцію. А не створювати нові правоохоронні органи, на утримання яких йдуть мільярди. А жодного реального кроку для боротьби з корупцією немає. Я пропоную простіший метод: щоб забрати корупцію, треба забрати людину від прийняття рішення. А Кабмін своєю постановою має визначати у тендерах максимально допустимі ціни. А не закуповувати товари за вдвічі-втричі вищою вартістю», – сказав Микола Палійчук.

 Говорили у студії і про інвестиційний клімат в Україні.

«Найбільший інвестор 2018 року в Україні – це Росія. При чому, кошти йдуть не в реальний сектор економіки, а у банки, страхові компанії. Тобто ті напрямки, через які можна контролювати фінансові потоки. Другий інвестор – Кіпр, офшорні фірми наших же чиновників. Натомість мають бути інвестиції в реальний сектор економіки: виробництво, переробку. Україна щороку показує позитивну динаміку в сільському господарстві. Завдяки нашим працьовитим фермерам, ми маємо рекордні врожаї. Але трейдери гуртом скуповують у виробника соняшник, ріпак, пшеницю, – і продають сировину. А ми натомість купуємо італійські макарони чи інші продукти харчування, перероблені вже за кордоном. Треба розробити механізми регулювання, які зобов’яжуть переробку робити в Україні. Повірте, буде вигідно і українцям, і європейцям», – сказав укропівець.  



24 Січня 2019 p.
©http://briz.if.ua/