Роман Кузьмин повернувся в "Прикарпаття"


 У понеділок, 21 січня, склад МФК "Прикарпаття" поповнив 22-річний півзахисник Роман Кузьмин, який вже захищав кольори івано-франківської команди і став бронзовим призером Другої ліги 2017/18 рр. У попередньому сезоні у складі Команди рідного краю футболіст зіграв 28 матчів і забив 8 голів. Про це повідомляє прес-служба МВК "Прикарпаття". 
 
Цього молодого футболіста було визнано ПФЛ і проектом "Золотий талант України" найкращим молодим гравцем п'ятого туру. Кілька разів Кузьмин потрапляв до символічних збірних туру Другої ліги.
 
Вихованець прикарпатського футболу повернувся до Івано-Франківська в якості "вільного агента". Новий контракт гравця розрахований на два роки. Разом з командою Кузьмин проходить навчально-тренувальний збір у Яремче, і вже у найближчих спарингах "Прикарпаття" вболівальники зможуть знову побачити його у грі.
 
Також на початку року відбулися кадрові зміни у менеджменті клубу: новим директором з маркетингу став Ігор Шам, який раніше обіймав подібну посаду в харківському "Геліосі" та Професіональній футбольній лізі. У структурі МФК "Прикарпаття" 48-річний фахівець займатиметься комерційними питаннями та роботою зі спонсорами.


22 Січня 2019 p.
©http://briz.if.ua/