Франківськ почав роботу над створенням ОТГ


Депутати міської ради проголосували за укладання угоди про співпрацю між Івано-Франківською міською радою та Колодіївською сільською радою. Місто планує створення Івано-Франківської ОТГ й вже почало переговори у цьому напрямку. Тепер угоду мають розглянути на сході села та затвердити рішенням сільської ради.

Спільно з владою села було досягнуто згоди, що Колодіївка має намір співпрацювати з містом. Через це село отримає багато переваг, передбачених чинним законодавством. А це можливість користуватися медичними послугами в місті та мережею навчальних закладів, можливість отримання картки франківця та інші. А з іншого боку – залишить за собою право самостійно розпоряджатися своїми справами та почуватися захищеним.

«Подібні угоди ми готові укладати з усіма селами, які входять у перспективний план розвитку Івано-Франківської міської ради. А такі угоди – гарний початок», – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

Нагадаю, що у суботу, 19 січня, 0 15.00 в приміщенні школи №25 відбудеться зустріч з мешканцями та обговорення пропозиції створення Івано-Франківської ОТГ.17 Січня 2019 p.
©http://briz.if.ua/