Буковель приймав бійців українсько-російської війни


Майже півсотні учасників українсько-російської війни, волонтерів та сімей загиблих Героїв із Прикарпаття відпочивали у туристичному комплексі «Буковель». Така програма, започаткована Центром військової підготовки та інформації Олександра Шевченка, діє уже четвертий рік поспіль.

«Зимовий Буковель, катання на лижах, сімейний відпочинок дозволяють забути щоденні турботи та спогади про війну. Адже тут і дорослі, і діти отримують масу позитивних емоцій. Ця програма доводить, що бійці та їхні сім’ї не залишились сам-на-сам зі своїми проблемами. А є небайдужі люди, які готові допомагати», – каже керівник Центру військової підготовки та інформації Олександра Шевченка Віталій Мерінов.

Для тих, хто вперше став на лижі, туристичний комплекс надає інструкторів. А ті, хто вже освоїв цей зимовий вид спорту, катаються на схилах досхочу.

«Найскладніше було перемогти страх. Але далі все пішло добре. Радий, що навчився нарешті їздити на лижах», – ділиться враженнями учасник війни Юрій.

 Найбільше емоцій, звісно, у найменших. Маленький Євген Безпалько, в якого війна забрала тата, розповідає, як провів день:

«Нас інструктор навчив правильно гальмувати і оминати перешкоди. Я вже навіть не падав. Все було чудово».

До слова, у Буковелі оздоровились, освоїли катання на лижах, відпочили і пройшли психологічну реабілітацію майже дві тисячі бійців з усіх куточків України.14 Січня 2019 p.
©http://briz.if.ua/