Верховинські спортсмени здобули першість на Всеукраїнських турнірах


Протягом грудня-січня команда Верховинської ДЮСШ під керівництвом старшого тренера відділення вільної боротьби Володимира Бодоряка взяла участь в чотирьох турнірах з боротьби, присвячених Новорічним та Різдвяним святам.

16 грудня Любацький Назарій став срібним призером VІІІ відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби серед юнаків, присвяченого ветеранам боротьби Буковини в м.Чернівці.

26 грудня Любацький Назарій та Коржук Олександр поступившись у фінальних поєдинках здобули срібні нагороди ІІІ Всеукраїнського турніру вільної з боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2010 р.н, присвяченому пам’яті захисника України Григорія Семанишина під патронатом міського голови Р. Марцінківа.

4 січня Олексюк Максим у ваговій категорії 24 кг завоював бронзову медаль відкритої першості Чернівецької обласної ДЮСШ з вільної боротьби, присвяченої Новорічним та Різдвяним святам.

10 січня в м.Косів вихованці ДЮСШ завоювали 5 золотих та 1 срібну медалі 26-го традиційного міжобласного турніру з греко-римської боротьби присвяченого Різдвяним святам:

 І місце – Олексюк Максим (24 кг.)

 І місце – Коржук Олександр (29 кг.)

 І місце – Данилевич Сергій (32 кг.)

 І місце – Неміш Марія (32 кг.)

 І місце – Бодоряк Владислав (70 кг.)

 ІІ місце – Маценко Микита (24 кг.)

 

Завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Володимир Ящук11 Січня 2019 p.
©http://briz.if.ua/