Понад 150 курсантів стажуватимуться та практикуватимуться в підрозділах прикарпатської поліції


Курсанти Прикарпатського факультету (м.Івано-Франківськ) Національної академії внутрішніх справ України проходитимуть практику та стажування в підрозділах поліції області.

Курсанти 2-го та 3-го курсу впродовж місяця проходитимуть навчальну практику, а курсанти 4-го курсу - чотири місяці стажуватимуться. Після цього останні складуть іспити і приступлять до виконання службових обов’язків.

Впродовж цього періоду юні правоохоронці – слідчі і дільничні офіцери поліції – застосують здобуті теоретичні знання у підрозділах поліції на практиці.

З поліцейськими зустрілося керівництво Головного управління Національної поліції в області і провело цільові інструктажі за напрямками діяльності служб. Заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк зауважив, що стажування є доброю нагодою до самоудосконалення:

«Щоб бути професіоналом своєї справи, потрібно докладати немало зусиль. Знання треба підтверджувати практикою. Це – закономірно».

Також прозвучали й певні застереження курсантам, зокрема щодо обов’язкового дотримання дисципліни і законності під час служби.

Сектор комунікації

поліції Івано-Франківщини

 

 8 Січня 2019 p.
©http://briz.if.ua/