Івано-Франківщина взяла участь у Всеукраїнській естафеті єднання «Соборна Україна очима дітей»


Захід відбувся в Музеї визвольних змагань імені Степана Бандери. Його розпочали найменші учасники НСОУ ПЛАСТ, які передали присутнім Вифлиємський вогонь миру, що потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, єднаючи людей у переддень Різдва Христового.
Саме єднання заради миру і є основною метою Всеукраїнської естафети, суть якої полягає у тому, що у рік відзначення 100-річчя Соборності України з області в область передається символічна рукописна книга, в якій юні мешканці кожного регіону України за допомогою фарб зображують своє бачення майбутнього нашої держави. Таким чином відчувають власну причетність до розбудови України та усвідомлюють, що саме від них залежить, яким буде це майбутнє.

Перші аркуші цієї книги 1 грудня заповнили діти з Фастова, де 100 років тому уклали Передвступний договір УНР та ЗУНР. Після цього величезна книга мандрує із регіону в регіон, де місцеві дітлахи зображують, якою вони бачать свою країну у майбутньому В Івано-Франківську сторінку Прикарпаття малювали учні Вищого художнього професійного училища № 3, після чого книгу передали у Закарпатську область.

Фінал акції «Всеукраїнська естафета єднання» відбудеться 22 січня на Соборній площі в Києві, де проведуть загальнонародне віче.4 Січня 2019 p.
©http://briz.if.ua/